Wszystko o swojej przeszłości

Każdy z nas może pochwalić się jakąś przeszłością, swoją rodziną. Może niezbyt dokładnie, ale wiemy skąd pochodzimy, kim byli nasi dziadkowie i jakie związki mieli nasi dawni przodkowie. Niektórzy mają w sobie nawet taką manierę, że bez żadnego problemu są w stanie stworzyć drzewo genealogiczne daleko, daleko wstecz. Jednak nie wszyscy mogą wykazać się taką znajomością swojej prawdziwej rodziny – w szczególności, jeżeli jest się osobą adoptowaną. O takich właśnie osobach w książce pt.”Siedem Sióstr. Tom 6. Siostra Słońca” pisze Lucinda Riley.

Mityczne Plejady

“Gdy po raz pierwszy w mojej głowie zrodził się pomysł stworzenia serii osnutej wokół mitycznych Plejad, jeszcze nie wiedziałam, dokąd ostatecznie mnie to zaprowadzi” – tak o tej serii książek wypowiada się sama autorka. Teraz już wiadomo, gdzie zaprowadziła ją ta seria książek. Już wiadomo, że cała seria “Siedem sióstr” to niezwykle emocjonująca opowieść o kobietach, które zostały połączone w jednym domu przez Pa Salt. To dla siedmiu dziewczyn stał się on prawdziwym ojcem zapewniając im nie tylko niezwykłe imiona związane z mitycznymi Plejadami. Dał on dziewczynom prawdziwy dom i miłość, szczęście i radość. Każda z nich urodzona w innym miejscu miała szansę na to, aby wychować się w dobrym miejscu. Ta seria książek opowiada o poszukiwaniu swojej przyszłości. Każdy tom odnosi się do innej siostry.

Kim jestem?

Siedem Sióstr. Tom 6. Siostra Słońca” to opowieść o siostrze, która ma dosłownie wszystko. Elektra D`Apliese ma sławę i wielkie pieniądze, a wielcy projektanci zabijają się, aby to ona szła po ich wybiegu. Kobieta znajduje się właśnie na równi pochyłej, która prowadzi do upadku. Śmierć przybranego ojca pogrążyła ją w ogromnym smutku. Elektra zaczęła topić swoje smutki w alkoholu, a narkotyki zaczęły pojawiać się w jej życiu codziennie. Kiedy wydaje się, że nic nie uratuje już Elektry przed wielkim upadkiem, w jej życiu pojawia się tajemnicza starsza kobieta, która twierdzi, że jest jej babką. Zaprasza ona w podróż Elektrę, która będzie miała okazję do tego, aby poznać historie sprzed wielu lat. W roku 1939 Cecily Huntley-Washington przyjeżdża z Nowego Jorku do Kenii, aby uleczyć złamane serce. Jeszcze nie wie, że będzie to kraj, gdzie znajdzie nowego męża. Gdzie los postawi na jej drodze maleńkie niemowlę, które ktoś zostawi niedaleko farmy jej męża. Co się stało z tym dzieckiem? I co wspólnego mają z tym Masajowie? Tego dowiemy się z kolejnego tomu opowiadającego o niezwykłych siostrach.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com